Nyári ügyelet 2019

Faddi Istvánné

Augusztus 21.

mindegyik dolgozik

• A tanévzárón át nem vett bizonyítványokat a titkárságon vehetik át aláírás ellenében.
  • Nagyné Szabián Zita iskolavédőnő is elérhető az iskolában a fenti ügyeleti napokon.
  • Napközi és menza ügyintézéssel kapcsolatos ügyfélfogadás a Polgármesteri Hivatalban a nyár folyamán az alábbiak szerint lesz:
    2019. július 3., július 10.                      8-12 óra    13-16 óra
    2019. augusztus 14., augusztus 21.    8-12 óra    13-16 óra
  • Schaffer Erika kérése: az étkezési megrendelőhöz szükséges nagycsaládos nyilatkozat dátuma augusztusi legyen.

Tanév végi ünnepélyek

Tanévzáró ünnepélyünk 2019. június 14-én, pénteken 18 órakor lesz a Vonatkertben.

Ballagási ünnepélyünk 2019. június 15-én, szombaton 10 óra kor lesz a Vonatkertben.

Nemzetközi alkotótábor alkotásait bemutató kiállítás

A Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat tisztelettel meghívja Önt a 2018. évi Tiszakécskén megrendezett Nemzetközi alkotótábor alkotásait bemutató kiállításra.

Helyszín: Bajai Eötvös József Általános Iskola (Baja, Bezerédj u. 15.).
A kiállítás megnyitója: 2019. május 27. (hétfő) 16,30 óra.

Nyugdíjas búcsúztató

Régi hagyomány iskolánkban, hogy a nyugdíjba vonuló kollégáink a kertünk Tanúfájába szöget vernek be. Ezzel a gesztussal kívánjuk láthatóvá tenni, hogy az itt töltött évek folyamán ezek a kollégák munkájukkal formálták az iskolába járó gyerekek személyiségét, szakmai tudásukkal, tapasztalataikkal gazdagították pedagógustársaik és a hallgatók szakmai felkészültségét, részeseivé váltak intézményünk formálásának. Ebben az évben nemcsak aktív, hanem korábban nyugdíjba vonult kollégáink is részt vettek ezen a jelentős eseményen.
Gratulálunk és egészségben, sok örömteli, élményben gazdag, aktív nyugdíjas évet kívánunk Bátori Magdolnának, dr. Fátrai Klárának és Manz Endrének!

M2 gyerekcsatorna országos történetíró pályázat

Kedves tanítók, gyerekek!
Az M2 gyerekcsatorna országos történetíró pályázatot hirdet.
Általános iskolások fogalmazásait várjuk, amelyben saját történeteiket mesélik el. A történet témája a testvéri szeretet. Olyan mulatságos, vagy megható történeteket várunk, amelyekre szívesen emlékeznek a gyerekek, és amelyekben ők szerepelnek a testvérükkel, vagy testvéreikkel együtt.  Fiktív történetek beküldésére is van lehetőség.

Kedves Szülők!

Iskolánkban a szülők választása alapján tanulóink etika vagy hit-és erkölcstan oktatásban részesülnek.
A következő tanévre vonatkozóan módosítani 2019. május 20-ig van lehetőség. Ehhez nyomtatványt az iskola titkárságán kérhetnek.

Szállj vízre!

Bácska 2019 próbasorozat
5. próba
Szállj vízre!

Ezen a próbán a Sugovicán evezünk. A gyerekek csak szülő, vagy  testnevelő által aláírt igazolással indulhatnak.
Ehhez nyomtatvány kapható Faddi Istvánnénál (a titkárságon) és a próba befizetésekor Metzinger Rózsa Ibolyánál (gondnoki iroda).
Időpont: 2019. május 10., péntek, 14.30 óra.
Gyülekező: 14,20 órakor a Horgászegyesületnél lévő szobornál a sziget végében, majd onnan megyünk együtt a csónakgarázsoknál lévő sárkányhajós telephelyre.
Táv: sárkányhajóval kell egyszer körbeevezni a Petőfi-szigetet.

Tavaszi szünet

Kedves Szülők és Gyerekek!

Intézményünkben a tavaszi szünet 2019. április 18., csütörtöktől április 23., keddig tart.
A szünet utáni első tanítási nap 2019. április 24., szerda, „B” hét szerinti órarenddel.

Kellemes húsvéti ünnepeket és jó pihenést kívánunk mindenkinek!

Iskolavezetés

Éneklő Ifjúság Kórustalálkozó 2019

Szeretettel meghívjuk Önt és kedves családját kórustalálkozónkra,
 amely 2019. április 16-án, kedden 17 órakor lesz
a Bajai Eötvös József Általános Iskola sportcsarnokában.

Bónusz túra – pótlási lehetőség

Bácska 2019 próbasorozat
Bónusz túra – pótlási lehetőség

A téli túra időpontjában nagyon sok beteg volt. Emiatt egy pótlási lehetőséget szervezünk, amely kerékpártúra lesz.
Időpont: 2019. április 26., péntek délután.
Gyülekező: 14,45-kor a Baja, Lőkert sor - Szabadság u. kereszteződésében található ABC parkolójában.
Indulás: 15 órakor.
A túra útvonala:  a kerékpárúton haladunk Vaskútig, majd a játszótéren megpihenünk, utána ugyanazon az útvonalon tekerünk vissza Bajára.