Leendő elsősöknek

Információk a leendő első osztályosok szüleinek.

Beiratkozás 2019

Tisztelt Szülők!

Intézményünkben az első osztályosok beíratása 2019. április 11-12-én (csütörtök-péntek) 8-19 óra között lesz a titkárságon.

Az idei tanévtől lehetőségük van a KAFFEE projektben kifejlesztett elektronikus ügyintézési felületen keresztül is beíratni gyermeküket (https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap).

Az online jelentkezést 2019. április 1-jétől legkésőbb április 12-én 12 óráig tudjuk fogadni.

Ettől függetlenül a beiratkozás napján meg kell jelenniük a szükséges dokumentumok bemutatására, illetve a nyilatkozatok leadására.

Nyílt tanítási napok

Kedves Szülők és Gyerekek!

Nyílt tanítási napjainkon betekintést nyerhetnek az iskolánkban folyó nevelő-oktató munkába. Ezeken a napokon az 1-2. órában lehetőség nyílik a leendő elsős tanító nénik tanóráin való részvételre. Ennek időpontja: 2019. március 26-27-28. (kedd-szerda-csütörtök).
A pontos órarend:

NÉV

IDŐPONT

KEDD

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

Mihalik Laura

Bajai Viktória

Oszvald Éva

matematika

2019. március 28-án (csütörtökön) 17 órától tájékoztató szülői fórumot tartunk az érdeklődő szülők számára, amelynek helyszíne a Stúdióterem.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Kedves Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2019. március 13-14-én (szerdán és csütörtökön) síszünet lesz iskolánkban.

2019. március 18-án, hétfőn nyílt tanítási nap lesz, amelyre szeretettel várjuk az érdeklődő szülőket.
Minden osztályban, minden tanóra látogatható! Szeretnénk bepillantást adni a mindennapi életünkbe és munkánkba.
Kérjük, hogy minél többen éljenek ezzel a lehetőséggel!

Iskolavezetés

Kedves Szülők, Gyerekek!
Szeretettel várjuk a leendő kisiskolásokat a Bajai Eötvös József Általános Iskolában megrendezésre kerülő játékos foglalkozásunkra 2019. március 1-jén, pénteken 16-17 óra között.

Kedves Szülők, Gyerekek!

Játszóházi sorozatunk keretében sportos délutánra várjuk az iskolánk iránt érdeklődő ovisokat és szüleiket, a suli sportcsarnokába 2019. január 25-én, pénteken 16-17 óra között.
Erre az alkalomra tornacipő szükséges!
Akik részt vettek a korábbi foglalkozásokon, hozzák magukkal a menetlevelet!

Játékos ismerkedés iskolánkkal

Szeretettel várjuk az érdeklődő óvodásokat és szüleiket egy kellemes együttlétre, ismerkedésre!