Kedves Szülők!

Október hónaptól csak azok a gyerekek kapnak étkezést, akiknek a szülei elvégzik a regisztrációt (aki még nem tette meg), illetve leadják a megrendelést!

Az étkezés megrendelés határideje: 2018. szeptember 26., a mai nap!
Legkésőbb holnapig igényeljék meg a szülők az októberi étkezést!

Vegyék figyelembe, hogy

• 2018. október 13., szombat munkanap (nálunk 11:05-ig van tanítás, utána igény szerint napközis-tanulószobás felügyelet van étkezéssel)
  • 2018. október 22-23. munkaszüneti nap
  • 2018. október 29-30-31. őszi szünet!

Akinek gondja van a regisztrációval vagy a rendeléssel, keresse Schaffer Erikát a 20/3344-097-es mobilszámon!

Radnóti Miklós intézményvezető

Pályázati felhívás

Iskolánk épületének 75 éves fennállása alkalmából írói pályázatot hirdetünk meg „Anyukám/Apukám is gyaxis volt” címmel.
Várjuk azon lelkes tanulók írásait arról, hogy miként élték meg az itt eltöltött éveket azok a szülők, akik ebbe az intézménybe jártak.
Kérjük a fogalmazásokat word formátumban, 12-es betűmérettel megírva, névvel, osztállyal ellátva az eotvosjubileum@gmail.com e-mailcímre 2018. október 31-ig elküldeni.

Testnevelés besorolás

Tisztelt Szülők!

Értesítjük Önöket, hogy iskolánkban 2018. szeptember  17-én  (hétfőn)  reggel 8 órakor testnevelés besorolást végez az iskolaorvos.

Amennyiben gyermekének olyan betegsége van, amely indokolja a  könnyített testnevelésen való részvételt, a gyógytestnevelésre való besorolást, esetleg a testnevelésóra alóli teljes felmentést, valamint már  gyógytestnevelésre jár, kérjük, jelenjen meg a fent jelzett időpontban az iskola orvosi rendelőjében.

A gyermek legutóbbi orvosi leleteit kérjük, hozza magával!

Nagyné Szabián Zita iskolavédőnő

NAPKÖZI és MENZA TÁJÉKOZTATÓ

Kedves Szülők!
2018 szeptemberétől az étkeztetési díjakat nincs lehetőségük személyesen befizetni iskolánkban, csak a Polgármesteri Hivatal pénztárában, az alábbi időpontokban:

DÉLELŐTT

DÉLUTÁN

HÉTFŐ

13-15 ÓRA

SZERDA

13-16,30 ÓRA

PÉNTEK

----------

A fentieken kívül még átutalással és csoportos beszedési megbízással fizethetnek.
A tanulók étkeztetése ügyében Schaffer Erikát kereshetik a 20/33-44-097-es mobilszámon.

ISKOLAVEZETÉS

Tanévnyitó

Tisztelt Szülők!

Tanévnyitó ünnepélyünk 2018. szeptember 3-án, hétfőn reggel 8:00 órakor lesz a Vonatkertben.  A tanulók ünneplő ruhában (fehér ing, sötét alj) jöjjenek!
Gyülekező 7:30-7:45 között a tantermekben, majd az osztályfőnökök vezetésével kivonulás az ünnepély helyszínére.

Szeptember 3-án „Sulinyitogató” projektnapot tartunk. Az osztályfőnökök kiosztják a tankönyveket, majd tanulást segítő foglalkozásokon vesznek részt tanulóink.

Tanévkezdéssel kapcsolatos információk

Tanévnyitó ünnepély: 2018. szeptember 3., hétfő 8 óra.
Utána osztályfőnöki órával folytatódik a nap.

Tankönyvosztás:
Az általános iskolák 1. és 2. évfolyamán az állam  átvállalja a tankönyvek költségeit, és térítésmentesen biztosítja a tanulók részére. A tankönyvcsomagokat a tanévnyitó ünnepség után az osztályokban vehetik át a szülők.
A 3-8. évfolyamon a tanulók az első tanítási napon veszik át a munkafüzeteket, a tankönyveket pedig szeptember 4-től kölcsönzik ki a könyvtárból.