Dolgozóink névsora



Név Munkakör/feladatkör
Radnóti Miklós intézményvezető
Buzásiné Berényi Márta intézményvezető-helyettes
Nagyné Bálint Ildikó intézményvezető-helyettes
Andrási Barna osztályfőnök 7. c
Bajai Viktória osztályfőnök 3. b
Bakonyiné dr. Kovács Bea magyar nyelv és irodalom tanár
Bakos Barbara osztályfőnök 5. a
Balatoni Zsolt tánc, napközis csoportvezető
Czinege Hajnalka osztályfőnök 5. b
Döbrönteyné Csáki Beáta Júlianna művészeti munkaközösség-vezető
dr. Czuck Antalné rajz, napközis csoportvezető
Éber Előd osztályfőnök 5. c
Farkasné Gelley Viktória osztályfőnök 6. a
Fazekas Emőke testnevelő
Feketéné Király Margit angol, idegennyelv
Galántai Judit napközis csoportvezető
Kálmánczhelyi Ildikó testnevelő
Knipf Csilla angol, idegennyelv
Kovács Dóra testnevelő
Kovács Evelin napközis csoportvezető
Kovácsné Horváth Zsuzsanna osztályfőnök 2. a
Kovácsné Tettinger Mária osztályfőnök 7. a
Kökény István felsős munkaközösség-vezető
Kupszáné Ozvald Katalin osztályfőnök 4. a
Liskáné Svecz Andrea osztályfőnök 6. b
Matheisz Éva osztályfőnök 6. c
Mészáros Ágnes osztályfőnök 1. b
Mészáros Éva napközis munkaközösség-vezető
Mihalik Laura Andrea osztályfőnök 3. a
Nemes Gábor Istvánné osztályfőnök 4. c
Oszvald Éva osztályfőnök 3. c
Pálffyné Vecsernyés Linda napközis csoportvezető
Pálnok Zsanna napközis csoportvezető
Paszterkóné Zavaros Katalin osztályfőnök 4. b
Perhács Attila történelem
Remeteiné Jávorka Éva természettudományi
Serei Anita osztályfőnök 2. b
Szerletics Imréné természettudományi
Szilaski Mária osztályfőnök 3. d
Tiralla Tímea osztályfőnök 1. a
Ugrainé Nagy Zsuzsanna osztályfőnök 8. b
Varnyu Katalin osztályfőnök 8. a
Vörös Róbert osztályfőnök 7. b


Nevelés és oktatást közvetlenül segítő dolgozók:
Név Munkakör
Faddi Istvánné Iskolatitkár
Liposinovics Zsuzsanna Pedagógiai asszisztens
Manz Endre Pedagógiai asszisztens
Metzinger Rózsa Ibolya Iskolatitkár
Osztrogonácz Miklós Könyvtáros
Somogyi Nándor Informatikus, rendszergazda
 
Technikai dolgozók:
Kalocsai Róbert Karbantartó
Kőszegi Linda Takarító
Márton József Karbantartó
Orosz János Portás, karbantartó
Perhács Béla Takarító
Riesz Ferenc Karbantartó
Salamon Gáborné Takarító
Szerencsés Ferencné Takarító
Várszegi Ferencné Takarító
Várszegi Judit Takarító