2018. március havi menzabefizetés:

A márciusi menzabefizetés 2018. március 5-én, hétfőn, 7.30-16.00 óráig lesz.

Diák-alpolgármester

Megalakult a Bajai Városi Diákönkormányzat, amelynek egyik diák‑alpolgármestere iskolánk diákelnöke lett.

Az eseményen készült fotók Facebook oldalunkon tekinthetők meg.

A Duna Fotóklub Egyesület A növények csodálatos világa című csoportos kiállítása

Meghívjuk Önt a Bajai Eötvös József Általános Iskolába (Baja, Bezerédj u. 15.)

a Duna Fotóklub Egyesület
A növények csodálatos világa című csoportos kiállítására.

A kiállítás megnyitója 2018. február 12-én 16,30 órakor lesz.

Adatváltozás jelzése

Tisztelt Szülők!
Ha az iskolánkba járó gyermekük adataiban változás történik, illetve történt az elmúlt egy évben (név, lakcím stb.), kérjük, jelezzék iskolánk titkárságán Faddi Istvánné iskolatitkárnál, aki a tanuló-nyilvántartást kezeli. Az országos személyi adat- és lakcímnyilvántartásnak, az egészségbiztosítási szerv nyilvántartásának és a KIR-ben szereplő tanuló-nyilvántartás adatainak meg kell egyeznie.

Köszönettel: Radnóti Miklós intézményvezető

Kedves Szülők!

Az elmúlt időszakban összegyűlt elhagyott ruhaneműket 2018. január 12-én, pénteken 12:00-től az aulában lehet megkeresni.
Az itt hagyott ruhákat a jövő héten felajánljuk a Máltai Szeretetszolgálatnak.

Radnóti Miklós intézményvezető

Nagyné Drapkó Mónika Játék az anyaggal - Nemez a mindennapokban című kiállítása

Meghívjuk Önt a Bajai Eötvös József Általános Iskolába (Baja, Bezerédj u. 15.)

Nagyné Drapkó Mónika
Játék az anyaggal

Nemez a mindennapokban című kiállítására.

A kiállítás megnyitója 2018. január 15-én 16,30 órakor lesz.

TÁJÉKOZTATÁS

Tisztelt Szülők!
Mindannyiunk számára fontos gyermekeink tanulmányi eredménye. Mivel közeledik az I. félév zárása - 2018. január 26. -, ezért kérjük, hogy gyermekük tanulmányi munkáját, felkészültségét fokozott figyelemmel kísérjék.  Különösen fontos ez a 8. évfolyamos tanulók esetében a továbbtanulás miatt. Mi, pedagógusok minden segítséget megadunk a minél jobb eredmény eléréséhez, tesszük ezt a 2018. január 8-i (hétfői) 17 órakor kezdődő fogadóóránkon is.

Téli szünet

Meghitt karácsonyi ünnepeket és igaz gondolatokkal, tettekkel bővelkedő új évet kíván a Bajai Eötvös József Általános Iskola tanulóifjúsága és alkalmazotti közössége nevében:

Szerletics Emma DÖK elnök  és  Radnóti Miklós intézményvezető

A téli szünet ideje alatt, 2017. december 27-től 2018. január 2-áig nem tartunk ügyeletet.

A szünet utáni első tanítási nap: 2018. január 3., szerda, "A" hét szerinti órarenddel.