Nemzetközi alkotótábor alkotásait bemutató kiállítás

A Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat tisztelettel meghívja Önt a 2018. évi Tiszakécskén megrendezett Nemzetközi alkotótábor alkotásait bemutató kiállításra.

Helyszín: Bajai Eötvös József Általános Iskola (Baja, Bezerédj u. 15.).
A kiállítás megnyitója: 2019. május 27. (hétfő) 16,30 óra.

Nyugdíjas búcsúztató

Régi hagyomány iskolánkban, hogy a nyugdíjba vonuló kollégáink a kertünk Tanúfájába szöget vernek be. Ezzel a gesztussal kívánjuk láthatóvá tenni, hogy az itt töltött évek folyamán ezek a kollégák munkájukkal formálták az iskolába járó gyerekek személyiségét, szakmai tudásukkal, tapasztalataikkal gazdagították pedagógustársaik és a hallgatók szakmai felkészültségét, részeseivé váltak intézményünk formálásának. Ebben az évben nemcsak aktív, hanem korábban nyugdíjba vonult kollégáink is részt vettek ezen a jelentős eseményen.
Gratulálunk és egészségben, sok örömteli, élményben gazdag, aktív nyugdíjas évet kívánunk Bátori Magdolnának, dr. Fátrai Klárának és Manz Endrének!

M2 gyerekcsatorna országos történetíró pályázat

Kedves tanítók, gyerekek!
Az M2 gyerekcsatorna országos történetíró pályázatot hirdet.
Általános iskolások fogalmazásait várjuk, amelyben saját történeteiket mesélik el. A történet témája a testvéri szeretet. Olyan mulatságos, vagy megható történeteket várunk, amelyekre szívesen emlékeznek a gyerekek, és amelyekben ők szerepelnek a testvérükkel, vagy testvéreikkel együtt.  Fiktív történetek beküldésére is van lehetőség.

Kedves Szülők!

Iskolánkban a szülők választása alapján tanulóink etika vagy hit-és erkölcstan oktatásban részesülnek.
A következő tanévre vonatkozóan módosítani 2019. május 20-ig van lehetőség. Ehhez nyomtatványt az iskola titkárságán kérhetnek.

Szállj vízre!

Bácska 2019 próbasorozat
5. próba
Szállj vízre!

Ezen a próbán a Sugovicán evezünk. A gyerekek csak szülő, vagy  testnevelő által aláírt igazolással indulhatnak.
Ehhez nyomtatvány kapható Faddi Istvánnénál (a titkárságon) és a próba befizetésekor Metzinger Rózsa Ibolyánál (gondnoki iroda).
Időpont: 2019. május 10., péntek, 14.30 óra.
Gyülekező: 14,20 órakor a Horgászegyesületnél lévő szobornál a sziget végében, majd onnan megyünk együtt a csónakgarázsoknál lévő sárkányhajós telephelyre.
Táv: sárkányhajóval kell egyszer körbeevezni a Petőfi-szigetet.

Tavaszi szünet

Kedves Szülők és Gyerekek!

Intézményünkben a tavaszi szünet 2019. április 18., csütörtöktől április 23., keddig tart.
A szünet utáni első tanítási nap 2019. április 24., szerda, „B” hét szerinti órarenddel.

Kellemes húsvéti ünnepeket és jó pihenést kívánunk mindenkinek!

Iskolavezetés

Éneklő Ifjúság Kórustalálkozó 2019

Szeretettel meghívjuk Önt és kedves családját kórustalálkozónkra,
 amely 2019. április 16-án, kedden 17 órakor lesz
a Bajai Eötvös József Általános Iskola sportcsarnokában.

Bónusz túra – pótlási lehetőség

Bácska 2019 próbasorozat
Bónusz túra – pótlási lehetőség

A téli túra időpontjában nagyon sok beteg volt. Emiatt egy pótlási lehetőséget szervezünk, amely kerékpártúra lesz.
Időpont: 2019. április 26., péntek délután.
Gyülekező: 14,45-kor a Baja, Lőkert sor - Szabadság u. kereszteződésében található ABC parkolójában.
Indulás: 15 órakor.
A túra útvonala:  a kerékpárúton haladunk Vaskútig, majd a játszótéren megpihenünk, utána ugyanazon az útvonalon tekerünk vissza Bajára.

Beiratkozás 2019

Tisztelt Szülők!

Intézményünkben az első osztályosok beíratása 2019. április 11-12-én (csütörtök-péntek) 8-19 óra között lesz a titkárságon.

Az idei tanévtől lehetőségük van a KAFFEE projektben kifejlesztett elektronikus ügyintézési felületen keresztül is beíratni gyermeküket (https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap).

Az online jelentkezést 2019. április 1-jétől legkésőbb április 12-én 12 óráig tudjuk fogadni.

Ettől függetlenül a beiratkozás napján meg kell jelenniük a szükséges dokumentumok bemutatására, illetve a nyilatkozatok leadására.

SZJA 1 %

Tisztelt Szülők!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy ismét lehetőség nyílt iskolánk alapítványa, a Gyakorlós Gyermekekért Alapítvány részére a személyi jövedelemadó 1 %-ának felajánlására. A szervezet az alapító okiratában meghatározott célok megvalósítása érdekében a befolyt összegből hozzájárul intézményünk tanulóinak művelődési, sportolási, táborozási lehetőségeinek fejlesztéséhez, a kiemelkedő eredményeket elérő gyerekek jutalmazásához, az iskolán belüli eszközök modernizálásához.

Kérjük, támogassák alapítványunkat adójuk 1 %-ával!

Adószámunk: 19049041-1-03

Iskolavezetés