Testnevelés besorolás

Tisztelt Szülők!

Értesítjük Önöket, hogy iskolánkban 2019. szeptember 4-én (szerdán) reggel 8 órakor testnevelés besorolást végez az iskolaorvos.

Amennyiben gyermekének olyan betegsége van, amely indokolja a könnyített testnevelésen való részvételt, a gyógytestnevelésre való besorolást, esetleg a testnevelésóra alóli teljes felmentést, valamint már gyógytestnevelésre jár, kérjük, jelenjen meg a fent jelzett időpontban az iskola orvosi rendelőjében.

A gyermek legutóbbi orvosi leleteit kérjük, hozza magával!

Baja, 2019. szeptember 2.

Nagyné Szabián Zita iskolavédőnő

Étkezés rendelése

Tisztelt Szülők!
Aki szeretne a 2019.09.01. - 2019.09.30. közötti időszakra étkezést rendelni gyermekének, az kérem keresse fel a baja.e-menza.hu weboldalt és adja le a rendelését mielőbb!

Köszönettel: RadnótiMiklós intézményvezető

Tanévnyitó 2019

Kedves Tanulóifjúság!

A vonatkerti platánfák megkezdték a levélhullatást, ami nemcsak az ősz első jele, hanem lassan a becsöngetést is jelzi a 2019/2020-as tanévre.
A sok szép nyári emléket 2019. szeptember 2-ától oszthatjátok meg a rég nem látott társakkal.
Tanévnyitó ünnepségünket 2019. szeptember 2-án, hétfőn 8 órakor tartjuk a Vonatkertben.
Gyülekező 7:45-kor.

A tankönyveket a tanév első napján az osztályfőnököktől, valamint a könyvtárban lehet átvenni.
A találkozásig hátralévő napokra várakozással teli élményeket kívánok!

Radnóti Miklós intézményvezető

Tisztelt Szülők!

Tanévnyitó ünnepélyünk 2019. szeptember 2-án, hétfőn reggel 8:00 órakor lesz a Vonatkertben.
A tanulók ünneplő ruhában (fehér ing, sötét alj) jöjjenek!
Gyülekező 7:30-7:45 között a tantermekben, majd az osztályfőnökök vezetésével kivonulás az ünnepély helyszínére.
Eső esetén az 1. évfolyamosokat és szüleiket iskolánk sportcsarnokába várjuk. A többi osztály és szüleik az osztályteremben ZTV-n keresztül nézhetik az ünnepélyt.

Szeptember 2-án „Sulinyitogató” projektnapot tartunk. Az osztályfőnökök kiosztják a tankönyveket, majd tanulást segítő foglalkozásokon vesznek részt tanulóink.

Az alsó tagozatosok 12 órától a napközis nevelőjükkel töltik a délutánt.
Az 5. évfolyamosok 12 órától kezdik meg az ebédelést a menzán (aki nem menzás, hazamehet), majd a tanulószobán töltik a délutánt.
A 6-8. évfolyamosok 12,40 órától mehetnek ebédelni (illetve haza), majd a tanulószobán töltik a délutánt.

Iskolavezetés

Kóruspróba

Kóruspróbáink időpontjai:

2019. augusztus 27., kedd
2019. augusztus 28., szerda
2019. augusztus 30., péntek
10 óra 234. terem

Czinege Hajnalka és Ugrainé Nagy Zsuzsanna

Nagycsaládos nyilatkozat

Tisztelt Szülő!

A nagycsaládos nyomtatványt abban az esetben kell kitöltenie, ha legalább három kiskorú vagy 25 évnél fiatalabb nappali tagozaton tanuló gyermeke van.

Három gyermek esetén 50 % - os kedvezmény illeti meg.

A kitöltött nyomtatványt a következő hónap 1-től tudom figyelembe venni. (Pl.: ha szeptembertől szeretné a kedvezményt, akkor kérem, augusztusi dátumot írjon!)

Köszönettel: Schaffer Erika

Nyári ügyelet 2019

Ügyintézés kéthetente szerdán 9-13 óráig

az alábbiak szerint:

Időpont

Vezetői ügyelet

szerda 9-13 óra

NOKS munkatárs

Június 26.

mindegyik dolgozik

Július 10.

Somogyi Nándor

Július 24.

Faddi Istvánné

Augusztus 7.

Faddi Istvánné

Augusztus 21.

mindegyik dolgozik

• A tanévzárón át nem vett bizonyítványokat a titkárságon vehetik át aláírás ellenében.
  • Nagyné Szabián Zita iskolavédőnő is elérhető az iskolában a fenti ügyeleti napokon.
  • Napközi és menza ügyintézéssel kapcsolatos ügyfélfogadás a Polgármesteri Hivatalban a nyár folyamán az alábbiak szerint lesz:
    2019. július 3., július 10.                      8-12 óra    13-16 óra
    2019. augusztus 14., augusztus 21.    8-12 óra    13-16 óra
  • Schaffer Erika kérése: az étkezési megrendelőhöz szükséges nagycsaládos nyilatkozat dátuma augusztusi legyen.

Tanév végi ünnepélyek

Tanévzáró ünnepélyünk 2019. június 14-én, pénteken 18 órakor lesz a Vonatkertben.

Ballagási ünnepélyünk 2019. június 15-én, szombaton 10 óra kor lesz a Vonatkertben.