A Líra jutalmazza a jó bizonyítványt

4,5-ös átlag felett 15%, kitűnő bizonyítvány esetén 20% egyszeri kedvezményt biztosít.

Beváltható: 2017. július 15-ig

Az átlag igazolásához be kell mutatni a 2016/2017. tanév végi bizonyítványt (vagy annak másolatát).

Tanévzáró ünnepség

Kedves Szülők és Diákok!

Ünnepélyes tanévzárónkat 2017. június 22-én, csütörtökön 17 órai kezdettel tartjuk a Vonatkertben.

Fajszi Éva

Vonatkerti játékdélután

A szülői közösség, a felső tagozatos tanulók és kollégáink összefogásának köszönhetően különleges programsorozattól volt ismét hangos iskolánk 2017. június 14-én, szerdán délután. A pedagógusok 14 helyszínen várták az alsó tagozatos gyerekeket érdekesnél érdekesebb játékokkal. Lehetett Rubik-kockát forgatni, lepényt enni, aszfaltra rajzolni, kerékpárral ügyeskedni, zsákban futni, kézműveskedni két helyszínen, lepedővel labdázni, akadálypályát legyőzni, erőnlétet fejleszteni, gólyalábon járni, amőba kardiót játszani, trambulinon ugrálni, íjjal célba lőni.

Tankönyv

Tisztelt Szülők!

A következő linken megtekinthetik a gyermekük számára rendelt tankönyveket a tanuló OM azonosítójának megadásával:

A Kormány 1265/2017. (V.29.) határozata értelmében az eddig felmenő rendszerben történő ingyenes tankönyvellátást a 2017-2018. tanévtől egy ütemben vezeti be az 5-8. évfolyamokra.
A Könyvtárellátó Nonprofit Kft. a tankönyvrendelési felületén központilag állítja át az érintett évfolyamokon valamennyi diák státuszát térítésmentesre.
Ez azt jelenti, hogy intézményünkben a felső tagozatos tanulók is térítésmentesen kapják meg a következő tanévre a munkafüzeteket és a munkatankönyveket, a tankönyveket pedig a könyvtárból kölcsönzik.

Feleslegessé vált könyvek, játékok

Tisztelt Szülők!
Szívesen vesszük, ha az otthon már feleslegessé vált könyveket, gyermekeik játékait felajánlják iskolánk tanulói számára.
Kérjük, hogy a földszinti aulában lévő kosárba helyezzék el felajánlásaikat!
Köszönjük támogatásukat!

Nemes Gáborné, az öko-munkacsoport vezetője

A Pál-völgyi barlangban jártunk

Idén is jelentkeztünk az Abacusan Stúdió által meghirdetett komplex levelezős versenyre. Téma: A 4 dimenzió viadala. A vetélkedő kalandjai során a bennünket körülvevő közeli és távoli, apró és óriási világ megismerésére kaptunk felhívást. Ismerkedtünk a történelem, a társadalom, a természettudományok, az irodalom, a matematika, a bennünket körülvevő természet, kultúrák, gazdaság és művészetek titkaival.

Tanítási nélküli munkanap

Iskolánkban 2017. június 1-2. az osztálykirándulások napja, így csütörtökön és pénteken tanítási szünet lesz. Mindenkinek jó pihenést és tartalmas időtöltést kívánunk!

Fajszi Éva

Kerékpártároló

ÖKO-iskolaként fontos számunkra a kerékpáros közlekedés támogatása. A Kal-System Kft. segítségével iskolánk bejáratánál bővíteni tudtuk a kerékpár tárolási lehetőségeinket. Tanulóink nagyon nagy örömmel vették birtokba az új kerékpártárolókat.
Köszönjük szépen a szülői támogatást és a segítséget!

Fajszi Éva intézményvezető-helyettes