„Mentsük meg a Göndör Diáktanyát!” jótékonysági bál

A szülő közösség a Göndör Diáktanya megmentésére jótékonysági bálat szervezett.

Időpontja: 2017. november 25., szombat 19 óra.
Helyszín: iskolánk sportcsarnoka

A bál batyus jellegű.
Részletes tudnivalók a mellékelt meghívón találhatók.
A jelentkezési határidő: 2017. november 15.

Adatváltozás jelzése

Tisztelt Szülők!

Ha az iskolánkba járó gyermekük adataiban változás történik, illetve történt az elmúlt egy évben (név, lakcím stb.), kérjük, jelezzék iskolánk titkárságán Faddi Istvánné iskolatitkárnál, aki a tanuló-nyilvántartást kezeli. Az országos személyi adat- és lakcímnyilvántartásnak, az egészségbiztosítási szerv nyilvántartásának és a KIR-ben szereplő tanuló-nyilvántartás adatainak meg kell egyeznie.

Menzabefizetés

Kedves Szülők!
A következő menzabefizetés 2017. december 11-én, hétfőn 7,30-tól 16 óráig lesz iskolánkban.
A gazdasági év zárása miatt kérjük, hogy az elmaradt menzabefizetéseket pótolják.

Az aradi vértanúkra emlékeztünk

Olyan hősök előtt tisztelegtünk a mai napon, akik közel 170 évvel ezelőtt megértették koruk feladatát és megkérdőjelezhetetlenül vállalták is azt, minden nehézségével, áldozat-vállalásával. Olyan emberekről, hősökről emlékeztünk, akik egy eszméért és hitükért az életüket adták. Mártírhaláluk azóta jelképpé lett. Annak a küzdelemnek váltak ők a szimbólumává, amelyet mi, magyarok kaptunk tőlük örökségül a függetlenségünkért és a társadalmi haladásáért.

DÖK elnökválasztás

Az esemény 2017. október 4-én volt.
A szavazás rendben lezajlott. Összesen 456 tanulónk jött szavazni, ebből Döbröntey Gábor 151, Szerletics Emma 293 szavazatot kapott. Érvénytelen szavazatok száma: 12.

A 2017/2018. tanévben diákelnök Szerletics Emma, alelnöke Döbröntey Gábor lett.

Gratulálunk, és eredményes munkát kívánunk!

A magyar gyermekvédelmi rendszer működése

A Digitális Gyermekvédelmi Stratégia Intézkedési Terve VI/3. intézkedéséhez kapcsolódóan az Emberi Erőforrások Minisztériuma Szociálpolitikáért Felelős Helyettes Államtitkárság elkészítette "A magyar gyermekvédelmi rendszer működése az online környezetben történő gyermekveszélyeztetés tükrében" című tájékoztató anyagot.